Губернатори України гуртом задекларували $31 мільйон

Найбагатшим губернатором виявився глава Миколаївської ОДА Олексій Савченко.

Губернатори України гуртом задекларували $31 мільйон
13 Листопада 2016 16:14Новини

Глави обласних держадміністрацій задекларували на всіх близько 800 млн грн ($31 млн за курсом НБУ на 6.11.2016).). Це в 2,3 разу більше, ніж у двох з лишком десятків міністрів та їхнього шефа Володимира Гройсмана. Останні, за підрахунками «Главкома», мали в 2015 році близько $13,1 млн.

Найбагатшим губернатором виявився скандально відомий новий глава Миколаївської ОДА та представник Блоку Петра Порошенка Олексій Савченко, який нещодавно прославився на всю країну завдяки своїй безграмотності. Черговий український «проффесор» задекларував 611,2 млн у гривневому еквіваленті. Більшу частину цих грошей – майже півмільярда – Савченко зберігає в банках. Решта – готівка. Савченко – єдиний губернатор, чиї офіційно визнані накопичення перевалили за 100 млн грн. Всі решта керівників областей ідуть з помітним відставанням.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.