До Львова на Форум видавців приїздить французький письменник Бегбедер

Письменник презентує нові роботи.

До Львова на Форум видавців приїздить французький письменник Бегбедер
18 Серпня 2016 21:45Новини

Знаменитий публіцист і французький письменник Фредерік Беґбедер приїде до Львова, де стане гостем 23-го «Форуму видавців», який триватиме з 15 по 18 вересня. Про це повідомляє Cultprostir.ua.

На зустрічі, яка пройде 17 вересня, коханець жіночої публіки поспілкується з читачами, дасть автограф-сесію і презентує свої книги, яке випустило українською мовою видавництво «КМ-Букс»: «99 франків», «Кохання живе три роки» і остання його книга «Уна і Селінджер», яка вийшла у 2014 року. Окрім цього, письменник презентує збірку інтерв’ю

«Бесіди нащадка епохи», до якої увійшли розмови з Умберто Еко, Мішелем Уельбеком, Бернаром-Анрі Леві та іншими видатними персонами сучасності. За словами організаторів, зараз ведуться переговори з приводу вечірки за участі Беґбедера, де літератор зіграє діджей-сет для українських шанувальників.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.