Cуд визнав незаконними дії фітнес-клубу Sport Life у Львові

Сихівський районний суд Львова визнав неправомірною відмову одного з тренерів фітнес-клубу Sport Life проводити заняття українською мовою.

Cуд визнав незаконними дії фітнес-клубу Sport Life у Львові
12 Червня 2018 22:33Новини

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook представник позивача Святослав Літинський, суд визнав дії Sport Life (Львів. вул. Зубрівська, 38) незаконними, щодо надання частини спортивних послуг виключно іноземною мовою. Щоправда, за словами Святослава Літинського, представники спортклубу уже заявили, що подаватимуть апеляцію. Про це пише 4 Studio.

Він зазначив, що попри кілька позовних вимог, суд задовольнив лише одну, визнати неправомірним надання частини послуг виключно іноземною мовою.

Як повідомлялося, інцидент стався у січні 2018 року. Батьки записали 8-річну доньку на сквош у клуб Sport Life на Сихові, однак тренер відмовлявся розмовляти на заняттях українською мовою. Батьки дівчинки, які також відвідували Sport Life на Сихові, отримавши кілька письмових відмов від клубу, подали позов до суду.

Святослав Літинський відомий, як борець за українізацію. Він також є асистентом кафедри програмування Львівського національного університету імені Івана Франка. Він, за юридичної підтримки Української Галицької партії,  допоміг родині дівчинки скласти позов на клуб, який скерували до Сихівського суду у Львові. Судове засідання відбулося 11 червня, позивач  Олександра Сивак Махновська.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.