Аласанія офіційно очолить суспільне телебачення тільки через місяць

Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України вирішила відстрочити підписання контракту з обраним головою правління НСТУ Зурабом Аласанією.

Аласанія офіційно очолить суспільне телебачення тільки через місяць
19 Квітня 2017 16:36Новини

Відповідне рішення наглядова рада ухвалила 18 квітня, про що «Детектору медіа» повідомила заступниця голови наглядової ради Світлана Остапа. Про це пише ZIK.

Наглядова рада внесла зміни до Положення про конкурс з обрання голови та членів правління ПАТ «НСТУ», вилучивши звідти норму, що контракт з новообраним головою правління НСТУ має бути підписаний протягом 5 робочих днів з дня оголошення переможця конкурсу.

За словами Світлани Остапи, на тимчасову виконувачку обов’язків голови правління НСТУ Ганну Бичок Кабмін поклав обов’язки не лише голови, а й усього правління НСТУ. А якби із Зурабом Аласанією був зараз підписаний контракт, повноваження пані Бичок були б одразу припинені, але при цьому пан Аласанія деякий час працював би без правління (адже наглядова рада обиратиме правління через 10-30 днів після підписання контракту з головою правління), що призвело б до можливого зриву підготовки міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення», який проходитиме в Києві з 9 по 13 травня.

Наглядова рада НСТУ планує наступного тижня, 23-30 квітня, затвердити текст контракту з новообраним головою правління, а на початку травня – підписати його із Зурабом Аласанією. У контракті планують прописати пункт, що голова правління вступає у свої повноваження з 13 травня. А 15 травня наглядова рада планує обрати склад правління за поданням Зураба Аласанії.

Нагадаємо, що 10 квітня Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України обрала керівником Суспільного мовлення Зураба Аласанію.

Такими стали результати другого туру голосування, у якому Аласанія отримав 10 голосів, а його опонент Наливайко – 7.

Аласанія був гендиректором НТКУ з 26 березня 2014 року по 1 листопада 2014 року.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.