Адвокат Полозов у Криму побоюється викрадення

Адвокат заступника глави Меджлісу кримських татар Ільмі Умерова Микола Полозов зізнався, що побоюється викрадення бойовиками Сергія Аксьонова під час пересування Кримом.

Адвокат Полозов у Криму побоюється викрадення
16 Грудня 2016 20:29Новини

Про це він повідомив у коментарі Укрінформу.

«Територією Сімферополя та решти Криму я вважаю за краще пересуватися в супроводі, про всяк випадок, щоб зменшити ризик викрадення. Зараз у Аксьонова є так зване «народне ополчення». За рахунок бюджету він тримає полк воєнізованих «товаришів». Вони, на мій погляд, частенько виконують брудну роботу, яку не беруть на себе спецслужби та правоохоронні органи», – розповів Полозов.

Адвокат додав, що на півострові панує гнітюча атмосфера через велику кількість військових та колабораціоністів, що намагаються прислужитися окупантам.

«Окремий фактор – бажання колабораціоністів, що зрадили українській присязі, прислужитися. Вони прагнуть довести, що кращі, ніж титульні росіяни», – додав Полозов.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.