Аброськін призначений першим заступником голови Нацполіціі України

Начальник Головного управління Нацполіції України у Донецькій області та заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін призначений першим заступником голови Національної поліції України Сергія Князєва.

Аброськін призначений першим заступником голови Нацполіціі України
19 Липня 2017 20:21Новини

«В’ячеслав Аброськін – призначений 1-м заступником голови Нацполіції України. Достойний офіцер, з перших днів війни працює на Україну у самих гарячих точках. Патріот до мозку кісток.

За фактом його роботи – терористами за його голову оголошена нагорода. У підзвітній В’ячеславу Васильовичу Донецькій області один з найнижчих по країні рівнів злочинності – і це – у прифронтовій області!» – повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у Facebook. Про це пише Інформатор.

Аваков зазначив, що наказ про призначення Аброськіна першим заступником голови Нацполіції був підписаний сьогодні вранці.

«Відмінно організована превенція злочинів, безкомпромісність у питаннях безпеки, дисципліна особового складу і компетентність підібраних виконавців – дало мені підставу за поданням Сергія Князєва сьогодні підписати наказ про призначення генерала В’ячеслава Аброськіна на високу посаду – служити і захищати кожного з Вас. Впевнений – В’ячеслав Васильович Вас не підведе!» – прокоментував міністр.

Крім цього, Аваков додав, що новою головою поліції Донецької області призначений полковник Невгад Віталій Вікторович, який раніше працював заступником Аброськіна.

Раніше повідомлялося, що Подільський районний суд Києва 13 червня зобов’язав нардепа Сергія Лещенка спростувати свою заяву про те, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков організував за ним стеження.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.