6 нововведень навчального року

1 вересня діти знову підуть у школу, але вже за новини правилами та нововведеннями. Міністерство освіти і науки України приготувало ряд змін, а 12-річна форма навчання чекає як дітей, так і вчителів.

6 нововведень навчального року
1 Вересня 2017 20:05Новини

Сайт Мій дім Україна виділив ряд суттєвих основних змін, які підготували для вчителів та школярів у Міністерстві:

1. У загальноосвітніх навчальних закладах будуть створювати інклюзивні класи. Відтак діти з особливими потребами матимуть змогу навчатися зі своїми однолітками.

2. Першокласникам не ставитимуть оцінки. Учні 2–4 класів не отримуватимуть оцінок з музики, трудового навчання та малювання.

3. Домашніх завдань стане менше у школярів 2–4 класів. А учні 1-го класу не отримуватимуть домашніх завдань узагалі.

4. Школи самостійно встановлюватимуть графік канікул. Визначення дат канікул може залежати від області, сезону чи рівня захворюваності.

5. Для учнів 9-го класу будуть доступні електронні версії шкільних підручників.

6. Вчителі впроваджуватимуть інтегровані уроки. Вони самостійно можуть переносити теми уроків, збільшувати або зменшувати кількість годин на вивчення матеріалу.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.