Станом на 7 годину ранку пожежа в Грибовичах локалізована

Спецоперація на полігоні ТПВ у Грибовичах триває.

grybov
10 Червня 2016 16:54Новини

Як повідомили в ГУ ДСНС України у Львівській області, станом на 07.00 год. 10 червня пожежа локалізована, спостерігається лише біля 30 окремих осередків виходу диму із середини тіла сміттєзвалища загальною площею 400 м.кв. на схилі сміттєзвалища, які знаходяться в недоступних для гасіння місцях. 

«Відкритого вогню нема, є місцями дим. Літаки готові до роботи, але не сприятливі погодні умови. Зараз починає роботу додаткова техніка, починаємо загортати», – розповів ТРК Львів Віктор Іваніцький, начальник управління надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

З метою недопущення виникнення горіння сміття на дальньому схилі, силами ЛКП “Збиранка” (7 осіб та 4 бульдозери, 1 екскаватор, 1 самоскид) вчора проводилися роботи по засипанню схилу ґрунтом. Станом на 22.00 год. 9 червня завезено 224 м.куб глини і сплановано територію на площі 4900 м.кв.

Проводилися пошукові роботи, пересипано 420 м.куб сміття ТОВ “Онур”.

Також вчора для виположення схилу сміттєзвалища з 10.00.год. була залучена авіація ДСНС України (2 літаки АН-32П). Літаками здійснено 27 скидів води (216 тонн).

Проводилось гасіння окремих осередків пожежі на загальній території близько 0,15 га (1500 м.кв.). Ліквідовано загорання окремих осередків на ділянці площею 1100 м/кв. До гасіння пожежі було залучено 12 одиниць техніки, 56 осіб, 2 літаки АН-32П  та 14 членів екіпажу.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.