Стало відомо, про що говорили Трамп і Путін

Обраний майбутній президент США Дональд Трамп обговорив телефоном із президентом Росії Володимиром Путіним низку питань, включно з загрозами і викликами, що стоять перед США й Росією, стратегічні економічні питання й історичні відносини США й Росії.

Стало відомо, про що говорили Трамп і Путін
15 Листопада 2016 12:04Новини

Про це Радіо Свобода повідомили у команді Трампа.

Путін привітав Трампа з обранням, а Трамп заявив, що «з нетерпінням чекає на міцні і тривалі відносини з Росією».

Раніше в понеділок у Кремлі про цю ж розмову повідомили, що обидва діячі дійшли спільної оцінки нинішнього стану американсько-російських відносин як вкрай незадовільного, і Путін забажав розбудовувати партнерський діалог із новою адміністрацією США «на засадах рівноправності, взаємної поваги і невтручання у внутрішні справи одне одного».

За повідомленням, Трамп і Путін висловилися за нормалізацію відносин і конструктивну взаємодію з найширшого кола питань.

Серед іншого, в повідомленні з Москви згадано, що сторони обговорили врегулювання кризи в Сирії.

Нагадаємо: Дональд Трамп ще під час виборчої кампанії виступив із цілою низкою заяв, які дали підстави критикам говорити про його проросійську позицію. Із іншого боку, політологи кажуть, що політична система США не дасть одній людині навіть на посаді президента різко змінити курс країни.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.