США вказують на порушення прав людини в Криму та на Донбасі

В Україні найбільші порушення прав людини скоювали у зв'язку з конфліктом на Донбасі та окупацією частини української території, зазначають автори щорічного звіту Державного департаменту США про стан прав людини.

США вказують на порушення прав людини в Криму та на Донбасі
4 Березня 2017 20:02Новини

На окупацію Криму та конфлікт на сході України припадає найбільша кількість порушень прав людини в Україні. До такого висновку дійшли автори щорічного звіту про стан прав людини в світі, підготовлений Державним департаментом США. Документ опублікувано в п’ятницю, 3 березня, на сайті американського дипломатичного відомства, повідомляє DW.

“На Донбасі сепаратисти, яких підтримує Росія, вдавались до викрадень, катувань та незаконного утримання, використовували дітей як солдатів, придушували незгоду і накладали обмеження на гуманітарну допомогу”, – наголошується в звіті Держдепу США.

У присвяченій Україні частині звіту окупованому Криму присвячено окремий розділ. У ньому наголошується, що суттєві порушення прав людини в Криму безпосередньо пов’язані з російською окупацією.

Так, приміром, вказується на придушення російськими силовими органами всіх форм протесту та незгоди з політикою “влади” Криму. Так само згадуються переслідування національних меншин, особливо українців та кримських татар, які зазнають утисків і обмежень своїх свобод, у тому числі й релігійних.

Щорічний звіт Державного департаменту не проводить порівнянь одних країн з іншими щодо стану із захистом прав людини, а наводить дані окремо по кожній країні.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.