США можуть запровадити нові санкції проти КНДР наступного тижня – ЗМІ

США на початку нового тижня запровадити нові санкції проти Північної Кореї.

США можуть запровадити нові санкції проти КНДР наступного тижня – ЗМІ
25 Травня 2018 20:28Новини

Про це повідомляє The Wall Street Journal, пише Європейська правда.

«Адміністрація розглядає можливість запровадження десятків нових санкцій проти Північної Кореї на початку наступного тижня» – зазначає видання.

На можливість нових санкцій натякнув і президент США Дональд Трамп.

«Якщо Кім Чен Ин обере участь у конструктивному діалозі, я чекаю. В той же час наші дуже сильні санкції – найсильніші ніж будь-коли раніше – і кампанія максимального тиску продовжаться» – заявив він.

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп скасував проведення історичної зустрічі з лідером КНДР Кім Чен Ином, яка повинна була відбутися 12 червня у Сінгапурі. Трамп пішов на цей крок після того, як стало відомо, що Північна Корея завершила демонтаж ядерного полігону Пхунгері.

Державний секретар США Майк Помпео, виступаючи на слуханнях у Сенаті, розповів, що в останні дні Пхеньян не відповідав на запити США щодо організації зустрічі.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.