Справу щодо хабарництва члена Вищої ради правосуддя Гречківського направили до суду

Справу про отримання членом Вищої ради правосуддя Павлом Гречківським хабаря у розмірі 500 тисяч доларів передано до суду. Його розглядатиме Шевченківський районний суд міста Києва.

Справу щодо хабарництва члена Вищої ради правосуддя Гречківського направили до суду
4 Жовтня 2017 8:49Новини

Нагадаємо, мова йде про Павла Гречківського, якого у вересні 2016 року було викрито на отриманні хабаря у розмірі 500 тисяч доларів за незаконний вплив на прийняття судових рішень в інтересах запорізької компанії ТОВ «Богадар». Тоді було затримано і спільника Гречківського – арбітражного керуючого, який отримав 150 тисяч доларів. Невдовзі суд призначив Павлу Гречківському заставу у розмірі 3,8 мільйона гривень. При цьому Вища рада правосуддя не змогла відсторонити його від посади. Про це пише 24 канал.

Тепер же прокуратура передала справу до суду. Петра Гречківського та його посередника – арбітражного керуючого Міністерства юстиції України, звинувачують за ч. 3 ст. 15 ч. 4 ст. 190 КК України (незакінчений замах на заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчиненого в особливо великих розмірах). За скоєне кримінальне правопорушення передбачено відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна. Про це йдеться на сайті Генпрокуратури.

 

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.