Справа Єфремова: суд пішов до нарадчої кімнати

Рішення у справі екс-регіонала Олександра Єфремова буде оголошено через годину, пообіцяв головуючий суддя.

Суд над Єфремовим
1 Серпня 2016 17:39Новини

Суд оголосив перерву в засіданні та пішов до нарадчої кімнати. Рішення у справі екс-регіонала Олександра Єфремова буде оголошено через годину, повідомив головуючий суддя Володимир Карабан, пише Главком.

Нагадаємо, 30 липня Єфремова затримали на борту літака «Австрійських авіаліній» за маршрутом Київ-Відень в аеропорту «Бориспіль» за підозрою в посяганні на територіальну цілісність України.

Пізніше того дня генпрокурор Юрій Луценко заявив, що підставою для затримання О.Єфремова стала інформація про його можливу втечу. Луценко поінформував, що Генпрокуратура клопотатиме про арешт Єфремова терміном на два місяці, і наголосив, що статті обвинувачення не передбачають запобіжного заходу у вигляді застави чи домашнього арешту.

Єфремова підозрюють у вчиненні низки кримінальних правопорушень – заволодінні майном (ст.191 ч.5 КК), вчиненні умисних дій із метою зміни меж території України в порушення Конституції, що призвело до загибелі людей та інших тяжких наслідків (ст.110 ч.3 УК), в організаційному та іншому сприянні створенню терористичної організації «ЛНР» (ст.258-3, ч.1 КК).

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.