Справа Насірова: у суді почалася таємна частина без преси

Журналістів попросили залишити залу суду, адже у справі міститься лікарська таємниція.

Справа Насірова: у суді почалася таємна частина без преси
26 Червня 2017 20:44Новини

Солом’янський райсуд Києва продовжив у закритому режимі судове засідання, де розглядають клопотання про продовження терміну запобіжного заходу тимчасово відстороненому голові ДФС Роману Насірову. Про це пише Главком.

«Шановні представники преси, просимо залишити судову залу. Зараз ми переходимо до закритої частини засідання, на якому виступатимуть представники захисту», – зазначив суддя Тарас Оксюта.

Перед цим адвокати Насірова знайшли в клопотанні помилку. Прокурори вказали в клопотанні повне ім’я Насіров Роман Миколайович. Натомість, по-батькові відстороненого голови ДФС – Михайлович.

Через це захист просив суд відмовити у задоволенні продовження запобіжного заходу для Насірова.

Раніше повідомлялося, що Солом’янський районний суд Києва розглядатиме клопотання щодо продовження покладених обов’язків на тимчасово відстороненого голову Державної фіскальної служби Романа Насірова частково в закритому режимі. Засідання буде закритим для преси під час виступів захисту Насірова, які міститимуть медичну таємницю про стан здоров’я їх підзахисного.

26 червня суд розглядає клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про продовження запобіжного заходу відстороненому голові ДФС.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.