Спалення українського прапора: посольство України очікує від Польщі реакції

Посольство України в Польщі засуджує спалення державного прапора України на «Марші незалежності» у Варшаві й очікує від польської сторони реакції на цей інцидент і покарання зловмисників.

Спалення українського прапора: посольство України очікує від Польщі реакції
12 Листопада 2016 8:49Новини

Про це в коментарі власному кореспондентові Укрінформу в Польщі повідомив Тимчасовий повірений посольства України в Польщі Василь Зварич.

«Звичайно, боляче було дивитися на такі ганебні дії. Гадаю, що переважній більшості поляків, які по дружньому налаштовані до українців, також огидно було спостерігати за спаленням прапора. Дії, які ображають національні символи суверенної, а тим більше дружньої сусідньої держави, якою є Україна, є неприйнятними і неповинні мати місце у країні, з якою ми розвиваємо стратегічне партнерство», – наголосив Зварич.

Він підкреслив, що українська сторона очікує від польської «невідкладної реакції на цей ганебний акт вандалізму».

Український дипломат висловив сподівання, що ці особи “понесуть заслужене покарання, а подібних інцидентів в майбутньому більше не буде».

Зварич також поінформував, що посольство України готує офіційну ноту до МЗС Польщі з приводу цього інциденту.

Як повідомлялося, радикально налаштовані молодики із закритими обличчями під час «Маршу незалежності» в п’ятницю у Варшаві на 98-у річницю незалежності Польщі спалили державний прапор України.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.