SpaceX провела вогневе випробування центрального блоку Falcon Heavy

Приватна аерокосмічна корпорація SpaceX Ілона Маска провела перше статистичне вогневе випробування центрального блоку важкої ракети Falcon Heavy на ракетному полігоні в місті Макгрегор (штат Техас).

SpaceX провела вогневе випробування центрального блоку Falcon Heavy
11 Травня 2017 8:51Новини

Про це передає УНН з посиланням на Twitter компанії.

«Перше статистичне вогневе випробування центрального блоку Falcon Heavy минулого тижня пройшло на ракетному полігоні в Макгрегор, штат Техас», — йдеться в повідомленні.

Як повідомлялось, компанія SpaceX у 2019 році планує запустити перший інтернет-супутник, який стане частиною масштабної мережі супутників.

Вантажопідйомність нової ракети-носія Falcon Heavy становить 54,4 т. Планується, що вона буде доставляти вантаж такої маси на низьку опорну орбіту. З її ж допомогою можна відправити 21,2 т корисного вантажу на геоперехідну орбіту і близько 13 тонн вантажу до Марсу. Зараз збірка Falcon Heavy добігає кінця.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.