Сьогодні відзначають Міжнародний день польоту людини в космос

Свято встановлено у 2011 році на честь 50-ї річниці польоту у космос Юрія Гагаріна.

Сьогодні відзначають Міжнародний день польоту людини в космос
12 Квітня 2018 14:01Новини

Сьогодні, 12 квітня, у світі відзначають Міжнародний день польоту людини у космос. Свято офіційно встановлене ООН у 2011 році на честь 50 річниці польоту у космос Юрія Гагаріна. В Україні в цей день відзначають День працівників ракетно-космічної галузі України. Його встановлено згідно з указом президента від 13 березня 1997 року, пише УНІАН.

Президент України Петро Порошенко привітав працівників ракетно-космічної галузі з їхнім професійним святом. «Завдяки вашим натхненним ідеям та розробкам наша країна стала в ряд держав, що прокладали людству дорогу до зірок», – написав глава держави на своїй сторінці у Facebook. «Про роботу наших інженерів з ракетобудування знають у всьому світі, а їхні розробки допомагають захищати територіальну цілісність та незалежність нашої країни», – додав Порошенко. Як повідомлялось, до Дня космонавтики Міноборони Росії опублікувало історичні документи з фондів Центрального архіву про офіцерську службу першого космонавта Юрія Гагаріна.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.