Сьогодні у Львові разом із Борисом Гребенщиковим заспіває капела «Дударик»

У вівторок, 16 травня, у Львівській опері – концерт проекту «БГ SYMPHONIA». Цей проект виник торік у Києві, ставши творчим результатом зустрічі Бориса Гребенщикова із українським саундпродюсером, клавішником гурту «Океан Ельзи» Мілошем Єлічем.

Сьогодні у Львові разом із Борисом Гребенщиковим заспіває капела «Дударик»
16 Травня 2017 8:51Новини

У львівському концерті «БГ SYMPHONIA» візьме участь Львівська державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» (художній керівник – народний артист України Микола Кацал, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка). Початок – о 19:00. Про це пише Дивись.інфо.

Концерти «БГ SYMPHONIA» відбулися уже у восьми містах України, усюди – з аншлагами. Тому команда проекту вирішила продовжити тур – і у травні цю ексклюзивну програму почують Львів та Київ: 16 травня музиканти презентують її на сцені Львівської опери, а 18 травня – у Національному драматичному театрі ім. І. Франка у столиці.

Проект «БГ SYMPHONIA» – інтернаціональний. У концертах беруть участь музиканти із різних країн: оркестр «Віртуози Києва», музиканти із гурту Бориса Гребенщикова «Аквариум», Олексій Зубарєв (гітара, Росія), Брайан Фіннеган (флейта, Ірландія), Ліам Бредлі (перкусія, Ірландія). Диригент – музикант, композитор, аранжувальник, саундпродюсер, учасник групи «Океан Ельзи» Мілош Єліч (Сербія). У Львові до такого музичного інтернаціоналу доєднається і знаменита чоловіча хорова капела «Дударик».

У програмі концертів «БГ SYMPHONIA» – і нові пісні БГ, і пісенна класика «Аквариума» – у новому, несподіваному прочитанні, створеному Мілошем Єлічем спеціально для цього туру. А найбільша інтрига проекту – інструментальна п’єса, написана Борисом Гребенщиковим для симфонічного оркестру.

Це не перший досвід співпраці Гребенщикова із симфонічними оркестрами. Раніше музикант виступав із ансамблем «Російські віртуози Європи» у Лондоні, у відомому концертному залі Cadogan Hall. А в 2012-му – із симфонічним оркестром Академічної капели в Санкт-Петербурзі, де прозвучала відома симфонічна сюїта «ФАВН», оркестровку до якої БГ написав разом із британцем Саймоном Бассом.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.