Сьогодні стартує виборчий процес у територіальних громадах 19 областей

Самі вибори заплановані на 30 квітня.

Сьогодні стартує виборчий процес у територіальних громадах 19 областей
11 Березня 2017 13:14Новини

Від 11 березня в Україні стартує виборчий процес до 47 об’єднаних територіальних громад із 19 областей, самі ж вибори заплановані на 30 квітня. Про це заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко на своїй сторінці у Facebook, пише Український тиждень.

«Впевнений, громади оберуть справжніх лідерів. Децентралізація створює громадам нові можливості, їхнім мешканцям нову якість життя. Це можливості для ініціативних і небайдужих управлінських команд на місцях. М’яч — на полі громад. І тому ці чергові 47 громад мають усі підстави стати успішними», — написав Зубко.

Зазначимо, 24 січня Центральна виборча комісія призначила на 30 квітня 2017 року перші місцеві вибори у 40 об’єднаних територіальних громадах. Крім того, Верховна Рада призначила на 26 березня позачергові вибори в місцеві органи влади: обиратимуть одного міського голову, одного селищного і 41 сільського голову.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.