Слідство встановило, що МВС взимку 2014 року закуповувало в РФ спецзасоби для розгону Майдану

Підставою для організації поставок стали документи і рапорти, затверджені керівництвом МВС України.

Слідство встановило, що МВС взимку 2014 року закуповувало в РФ спецзасоби для розгону Майдану
25 Лютого 2017 8:46Новини

Міністерство внутрішніх справ України в січні-лютому 2014 року закуповувало в Росії спеціальні засоби для розгону активістів Майдану. Про це повідомляється у матеріалах справи № 757/8442/17 Печерського районного суду Києва, пише Український тиждень.

«Під час досудового розслідування встановлено, що у січні-лютому 2014 року з РФ до МВС України поставлено спеціальних засобів, а саме ручні аерозольні гранати підвищеної потужності та безпеки РГР («Рулет ВВ»), ручні аерозольні гранати РГ 60АЗ «Дрейф2», ручні гранати білого диму РДГ-2б, гранати стаціонарного встановлення «Пламя М», ручні світлошумові гранати «Факел С», ручні світлошумові гранати «Заря 2», за відсутності запитів про надання сприяння, передбачених Угодою про співробітництво між Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством внутрішніх справ Російської Федерації від 04.06.2009, та сплати за відсутності підстав – розтрати, грошових коштів в сумі 1 177 203,09 грн за митне оформлення поставлених Російською Федерацією спецзасобів, чим спричинено шкоду інтересам МВС України», – йдеться у матеріалах справи.

Також повідомляється, що підставою для організації поставок стали документи і рапорти, затверджені керівництвом МВС України, в тому числі, документи начальника ДГБ МВС України генерала-лейтенанта міліції Олексія Крикуна.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.