Скільки українських кіно-прем’єр відбудеться у 2018-му

У 2018 українцям покажуть 49 кінострічок вітчизняного виробництва.

Скільки українських кіно-прем'єр відбудеться у 2018-му
11 Лютого 2018 16:06Новини

Про це заявив голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, пише Gazeta.ua.

«Ми склали список, скільки прем’єр буде цього року, і в нас вийшла цифра 49 – це дуже багато», – сказав він. Додав, що має на увазі не лише художні фільми, а про різні стрічки. В то числі – документальні.

Стрічки із цього списку будуть показані в широкому та обмеженому прокаті.

«Мене ця цифра надихає. Впевнений, що там будуть і касові хіти, і фестивальні здобутки, тому дуже хочу побачити реакцію українського глядача на ці фільми», – сказав Іллєнко.

Найбільш масштабною прем’єрою вважає емоційний фільм «Викрадена принцеса». Це другий в історії України повнометражний 3D-анімаційний фільм.

На Європейському кіноринку 68-го Берлінського міжнародного кінофестивалю працюватиме Український національний стенд. «Європейський кіноринок» працюватиме 15-23 лютого. Традиційно головним слоганом Українського стенду стане #UkraineIsYourDestination.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.