Скільки горілки в Україні припадає на тіньовий ринок

У 2016 році внаслідок агресивного підвищення ставок акцизного збору прогноз падіння легального ринку горілки становить від 25% до 30%.

Горілка на тіньовому ринку
17 Липня 2016 16:08Новини

І якщо «припинення випадків нелегального виробництва» триватиме так само, як зараз, частка тіньового обороту горілки на кінець року складе більш як 60%, – заявила гендиректор компанії «Істерн Беверидж Трейдинг» Ольга Івушкіна. За її словами, історично ринок горілки в Україні становить близько 40 млн дал на рік, але за підсумками 2015 року цей показник скоротився до 18 млн дал, пише Експрес.

«Споживання міцного алкоголю в нашій країні – умовно-постійна величина і той факт, що легальне виробництво знижується, прямо вказує на зростання тіньового ринку. За нашими оцінками, ринок нелегальної горілки на поточний момент становить не менш як 50%», – додала пані Івушкіна.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.