Скажені корови вклали у лікарняне ліжко 15 осіб

Півтора десятка селян опинилися в лікарні через сказ місцевих корів.

Скажені корови вклали у лікарняне ліжко 15 осіб
26 Листопада 2017 20:35Новини

На молочній фермі у Чернігівській області худоба захворіла на сказ, і 15 осіб відправили в лікарню на обстеження, передає Народна Правда з посиланням на ТСН.

До того, як стався масовий мор корів, їх лікували від кишкових розладів, оскільки перші симптоми були схожі. Але тваринам ставало гірше, а коли був встановлений правильний діагноз, з’ясувалося, що з зараженими сказом коровами контактувало багато людей, і вакцини з районної лікарні на всіх не вистачить.

У зоні ризику опинилися доярки, ветеринари і пастухи, тому, незважаючи на те, що селяни на Тімоновіцкой фермі, заперечували, що корови на них нападали, з 40 обстежених 15 довелося відправити до лікарні. А на фермі ввели карантин на два місяці.

Раніше повідомлялося, що в одному з районів Києва ввели карантин у зв’язку зі сказом тварини.

Нагадаємо, раніше в Харкові ввели карантин через скажене кошеня. В приватному домоволодінні господарі побачили симптоми сказу у своєї тварини, подальші дослідження підтвердили, що кошеня було хворе на сказ.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.