Швеція збільшує витрати на оборону на тлі російської агресії в регіоні

Збройні сили Швеції отримають додатково 8,1 млрд крон ($1 млрд) протягом найближчих трьох років, аби підвищити оборонні спроможності в умовах зростаючої напруженості з Росією у Прибалтиці.

Швеція збільшує витрати на оборону на тлі російської агресії в регіоні
16 Серпня 2017 22:53Новини

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Reuters.

«Ми спостерігаємо збільшення військової та розвідувальної діяльності в нашому регіоні. Це (додаткове виділення коштів)… надсилає важливий сигнал навколишньому світу та буде на користь Швеції», – наголосив міністр оборони Петер Гультквіст.

Зазначається, що Збройні сили Швеції просили уряд виділити додатково 9 млрд крон протягом 2017-2020 років. За словами військових, ці гроші потрібні на відновлення армії та на тлі підвищення вимог до оперативних можливостей.

Як повідомляється, з метою посилити оборону Швеція знову ввела військову службу і відновила розміщення військових на стратегічно важливому острові Готланд у Балтійському морі.

Країна також посилює співробітництво з НАТО, хоча уряд виключив можливість стати членом Альянсу.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.