Шокуюче вбивство: знайдено 5 розчленованих трупів

У Луганську знайдено 5 розчленованих трупів дівчат. Люди перелякані і бояться, що з’явився маніяк.

Шокуюче вбивство: знайдено 5 розчленованих трупів
9 Жовтня 2017 12:34Новини

Мешканці окупованого Луганська схвильовані маніяком, що вбиває жінок. Раніше була інформація про розчленований жіночий труп і убиту в своїй квартирі господиню в східній частині міста. Тепер же Валерія Курбатовська вказує ще на два трупи дівчат в південних кварталах Луганська. При цьому за її даними раніше було знайдено не 2, а 3 обезголовлених жіночих трупи. Про це повідомляють Надзвичайні новини.

При цьому городяни скаржаться, що вночі в місті не світять ліхтарі.

Нагадаємо, рятувальники в Луганській області все ще займаються ліквідацією наслідків смерчу, який обрушився на регіон в середу, 13 вересня. Через негоду було зруйновано дахи в сотнях будинків і десятках адміністративних будівель. Також було повалено велику кількість дерев.

Раніше серійний вбивця Сергій Ткач, відомий як «пологівський маніяк», поділився з журналістами жахливими подробицями вбивств і зґвалтувань, які він здійснював з 1980 по 2005 роки в Україні.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.