Що чекає на гривню до 24 березня – прогноз

Тиждень на міжбанківському валютному ринку пройшов досить динамічно, гривня була стабільною в рамках прогнозованого коридору.

92_main_ukr
17 Березня 2017 21:27Новини

Сьогодні об’єктивним курсом гривні, за прогнозами експертів, повинен стати діапазон 26,0-27,0 грн /$

Наступного тижня аналітики очікують гривню в коридорі 26,7-27,2 грн /$ на міжбанківському та 26,8-27,3 /$ на готівковому ринках.

У понеділок на міжбанку гривня трохи подешевшала через зростання купівлі долара імпортерами та збільшення залишків на коррахунках банків до 41,2 млрд гривень, що збільшило ліквідність в банківській системі.

Нацбанк порахував, що таке зростання котирувань не критичне і продавати валюту не став, надавши учасникам торгів можливість самим знайти рівноважний курс.

Вівторок на міжбанку минув досить непросто, але ринку вдалося зберегти певну стабільність. Нацбанк на ринок не виходив.

У середу на ринку переважала пропозиція долара над попитом, що призвело до зниження котирувань долара. Ситуацією скористався НБУ та оголосив аукціон з викупу надлишків валюти в сумі до $50 млн. дол. НБУ викуповував долар за ціною відсікання – не вище 26,90 гривень.

У четвер на валютному міжбанку долар трохи подорожчав. Певну нестабільність на ринок внесли санкції стосовно українських “дочок” російських фінустанов, але значних потрясінь валютний ринок не відчув.

Джерело: Новое время

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.