Ще у липні ГПУ просила Ізраїль видати Ставицького

Генеральна прокуратура України спрямувала до Ізраїлю запит щодо видачі колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького.

Ще у липні ГПУ просила Ізраїль видати Ставицького
4 Серпня 2016 12:41Новини

Про це розповів начальник департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк, – повідомляє «Українська правда».

«Направили запит у середині липня, чекаємо відповіді… Генеральна прокуратура передала запит в рамках досудового слідства. Правоохоронні органи Ізраїлю запит отримали, жодної відповіді поки немає», – повідомив він.

Горбатюк не зміг припустити, як довго можна чекати на рішення ізраїльської влади.

«Немає чітких термінів, це залежить від доброї волі тієї країни, яка отримує запит. У більшості країн не прописані ці терміни. Наприклад, у нашому законодавстві прописано, ми самі взяли зобов’язання, що клопотання про міжнародну правову допомогу зарубіжних країн має виконуватися впродовж 1 місяця. У більшості інших країн такого терміну немає. Це може бути від декількох місяців до кількох років, бувають випадки. Але сподіваємося, що дадуть нам…», – сказав він.

Як відомо, Ставицький переховується в Ізраїлі під іменем Натан Розенберг, у 2014 році він отримав громадянство в тій країні.

Нагадаємо: Служба безпеки України оголосила Ставицького в розшук у квітні 2014 року у кримінальному провадженні за ст.191 ККУ – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.