Ще 9 російських телеканалів заборонено транслювати в Україні

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 6 липня виключила з переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції в Україні, 9 російських телеканалів.

Ще 9 російських телеканалів заборонено транслювати в Україні
7 Липня 2016 20:03Новини

За ухвалення відповідного рішення під час сьогоднішнього засідання члени Нацради проголосували одностайно, пише Тиждень.ua.

Йдеться про телеканали «Улыбка ребенка», «Психология 21», «Охота и рыбалка», «Православная телекомпания «Союз», Amazing Life, Look TV, «Мини Муви», «Настоящее Смешное Телевидение» і Footschool TV.

Як повідомив очільник регулятора Юрій Артеменко, ці телеканали транслювали рекламу, яка не адаптована до вимог українського законодавства, що і стало основною причиною рішення регулятора.

Нагадаємо, 12 травня три російські канали, порушивши українське законодавство, потрапили в перелік заборонених для трансляції на території України.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.