Шахтарям в ДНР видали зарплату продуктами

Жителі окупованої Хрестівки (раніше — Кіровське) розповідають, що на шахті «Комсомолець Донбасу» зарплату людям видають продуктовими наборами.

Шахтарям в ДНР видали зарплату продуктами
24 Лютого 2018 8:03Новини

До «націоналізації» шахта належала компанії System Capital Management Ріната Ахметова. Після захоплення бойовиками ДНР контролю над нею в роботі шахти з’явилися великі проблеми, пишуть користувачі соціальних мереж, передає donpress.com.

Протягом 2017 року шахта працювала на зниженою навантаженні: половину місяця шахтарі працювали, а другу половину перебували в неоплачуваних відпустках. Стаж при цьому не зараховувався.

Люди пишуть, що на підприємстві вирішили організувати видачу продуктових наборів тим, хто в січні роботи не отримав: на ділянки потрібно з’явитися з паспортом, щоб отримати продукти.

Шахта «Комсомолець Донбасу» працює у 1980 року з проектною потужністю 2100 тис. т вугілля на рік. У 2003 р видобуто 2,3 млн т вугілля.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.