Сергій Євтушок: Владі невигідна якісна робота НАБУ

Фракція «Батьківщина» підтримує Роберта Сторча в якості кандидата на посаду аудитора НАБУ.

1859776
21 Березня 2017 15:00Новини

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок під час прямого включення на телеканалі «Рада».

Він зазначив, що історія появи іншого претендента, Найджела Брауна, якого активно просуває влада, викликає багато запитань.

«Попри те, що ця кандидатура не була розглянута профільним комітетом ВРУ з питань запобігання корупції, Браун був винесений на розгляд парламенту. При тому, що суспільство досі не знає, хто саме запросив його до України для аудиторства НАБУ», – сказав народний депутат.

Сергій Євтушок також звернув увагу на те, що саме кандидатуру Сторча закликають підтримати партнери України з Європейського Союзу та США.

«На жаль, нинішній українській владі невигідна якісна робота головного антикорупційного органу країни. Тому я передбачаю, що рішення про призначення аудитора НАБУ буде саботовано у Верховній Раді», – зазначив народний депутат.

Він припустив, що більша частина депутатів НФ та БПП, скоріш за все, голосуватимуть за обидві кандидатури, а от їх сателіти, так звана група «Відродження», не підтримають Сторча.

Так, за результатами голосування за кандидатуру для визначення як представника Верховної Ради України до складу комісії зовнішнього контролю з проведення незалежної оцінки (аудиту) ефективності діяльності Національного антикорупційного бюро України, аудитора призначено не було.

У рейтинговому голосуванні кандидатуру Роберта Сторча підтримали 178 депутатів, а Найджела Брауна – 202 депутати.

Після цього спікер поставив на голосування питання про призначення Найджела Брауна, але це рішення підтримали лише 200 народних депутатів.

Окрім провладних фракцій, за нього голосували «Опозиційний блок» та група «Воля народу».

Джерело: Вечірні вісті

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.