Сенат Нідерландів проведе голосування щодо асоціації Україна-ЄС в кінці травня – журналіст

Дебати будуть проведені, як і планувалось - 23 травня.

Сенат Нідерландів проведе голосування щодо асоціації Україна-ЄС в кінці травня - журналіст
18 Травня 2017 15:56Новини

Сенат Нідерландів проведе дебати щодо ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Про це в Twitter написав журналіст Рікард Йозвяк, повідомляє УНІАН. Крім того, Йозвяк написав, що 30 травня відбудеться голосування сенату за ратифікацію Угоди.

«Голландський сенат проведе дебати щодо Угоди про асоціацію із Україною 23 травня і проголосує 30 травня», – написав Йозвяк. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін наголошував, що Україна заслуговує на посилений варіант асоціації з Європейським Союзом. Клімкін зауважив, що Україна вже має рішення про надання безвізового режиму з Європейським Союзом. Він також висловив сподівання, що найближчими днями буде остаточне рішення щодо ратифікації Угоди між Україною та ЄС з боку Нідерландів. 23 лютого нижня палата парламенту Нідерландів підтримала закон, внесений урядом країни, з пропозицією ратифікувати Угоду про асоціацію Україна-ЄС. Документ має ратифікувати верхня палата (Сенат). На сьогоднішній день Нідерланди – єдина країна ЄС з 28 країн-членів, яка досі не ратифікувала документ. За результатами референдуму, що відбувся в квітні 2016 року, в якому взяли участь 32,28% виборців, понад 60% висловились проти угоди з Україною. Референдум мав рекомендаційний характер.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.