Семену заочно нагородили в Києві

Кримського журналіста Миколу Семену, якого переслідують російська «влада» в анексованому Криму, у суботу заочно нагородили «Знаком народної поваги» на заході «День професіонала».

Семену заочно нагородили в Києві
6 Серпня 2017 8:16Новини

Церемонія нагородження відбулася в Українському домі в Києві, повідомляє Крим.Реалії.

Замість Миколи Семени, якому російська «влада» заборонила залишати територію анексованого Криму, нагороду вручили главі Незалежної медіа-профспілки України Ігорю Чайці.

«Дуже важливо сьогодні підтримати цю людину такою відзнакою, тому що це, справді покарання за професіоналізм. Людину покарали за те, що він назвав свою батьківщину частиною України», – зазначив Чайка.

Він також закликав присутніх пам’ятати і про інших українських в’язнів Кремля, зокрема – Олега Сенцова, Романа Сущенка та інших. Чайка передав нагороду Семени продюсеру теле – і радіопроектів Крим.Реалії Катерині Некречей.

«Звичайно, Микола Семена передає вітання і хотів би бути тут разом з іншими журналістами-професіоналами. Сподіваємося на те, що він зможе приїхати до Києва, і ви зможете познайомитися з ним», – зазначила Некречей.

Як повідомлялося, автор Радіо Свобода і Крим.Реалії, кримський журналіст Микола Семена звинувачується російською «владою» в публічних закликах до порушення територіальної цілісності Росії. У квітні 2016 року в його будинку ФСБ Росії провела обшук, а в травні того ж року йому було пред’явлено офіційне звинувачення в тому, що журналіст опублікував на сайті Крим.Реалії статтю. Наразі в Сімферополі проходить суд над журналістом, він знаходиться під підпискою про невиїзд.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.