Sea Breeze-2017: в Україну вперше прилетіли унікальні конвертоплани США

В рамках військових навчань «Sea Breeze-2017» до Одеси прилетіли два унікальних американських конвертоплани «Osprey» морської піхоти США.

Sea Breeze-2017: в Україну вперше прилетіли унікальні конвертоплани США
13 Липня 2017 20:38Новини

Про це повідомляє Думская.

Конвертоплани Bell V-22 Osprey, які поєднують переваги як літака, так і вертольота, приземлилися в Одесі на дозаправку. Літальні апарати прямували на одну з військових баз на Миколаївщині, аби взяти участь у навчаннях «Sea Breeze-2017».

Конвертоплани призначені для висадки десанту, зокрема, на морське узбережжя. Повітряне судно обладнане двома двигунами Rolls-Royce T406, розташованими на кінцях крила у гондолах, які можуть повертатися майже на 98 градусів.

«Гвинти з трьома лопастями пов’язані між собою синхронизируючим валом, який проходить всередині крила. Даний вал також забезпечує можливість посадки літального апарату на одному двигуні. З метою зменшення маси конструкції близько 70% (5700 кг) апарату вироблено з композитних матеріалів на основі вугле- і склопластиків з епоксидним сполучною, що робить його на чверть легше металевого аналога», – йдеться у повідомленні.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.