СБУ затримала чиновницю «ЛНР»: їхала в Україну оформити статус «Ветерана праці»

Прихильниця терористів обіймала посаду заступника начальника управління освіти самопроголошеної т.зв. «Краснолуцької адміністрації ЛНР»

СБУ затримала чиновницю «ЛНР»: їхала в Україну оформити статус «Ветерана праці»
26 Серпня 2016 21:10Новини
Співробітники Служби безпеки України спільно з прикордонниками на митному посту «Гоптівка» на Харківщині затримали чиновницю самопроголошеної «ЛНР», яка приїхала в Україну оформити статус «Ветерана праці». Про це повідомляє Главком з посиланням прес-центр СБУ.
Окрім того, жінка мала намір поповнити свої рахунки, в тому числі й валютні, відкриті у банках на території України.
«З кінця 2014 року прихильниця терористів обіймала посаду заступника начальника управління освіти самопроголошеної т.зв. «Краснолуцької адміністрації ЛНР». Керуючи освітянською сферою, вона сприяла нав’язуванню дітям, юнацтву та вчителям антиукраїнської ідеології, сепаратизму, героїзації бойовиків проросійських збройних угруповань, організовувала переведення навчальних програм на «російські стандарти освіти», – інформують у СБУ.
Зловмисниці повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 258-3 (участь у діяльності терористичної організації) Кримінального кодексу України. Їй обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Тривають процесуальні та оперативні дії.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.