СБУ перешкодила розтраті 13 млн грн з міського бюджету Херсона

У Херсоні при проведенні тендеру з оновлення тролейбусного парку хотіли розтратити 13 млн грн з міського бюджету.

СБУ перешкодила розтраті 13 млн грн з міського бюджету Херсона
2 Листопада 2016 20:46Новини

Про це повідомляє прес-служба СБУ, пише ZIK.

За результатами проведення процедури публічних закупівель одне з міських комунальних підприємств уклало угоду з комерційним підприємством на закупівлю 12 тролейбусів на загальну суму майже 13 млн грн.

Співробітники спецслужби встановили, що вартість тролейбусів, запропонованих фірмою-переможцем, є завищеною, а укладений договір має ознаки фіктивності. До того ж, ціна транспортних засобів не відповідає їхньому технічному стану.

Для упередження незаконного витрачання коштів міського бюджету СБУ поінформувала тендерний комітет, посадовців комунального підприємства та Херсонську міську раду про необхідність відміни результати торгів або визнати їх такими, що не відбулися.

Всупереч цьому, учасники тендеру вдалися до штучного маскування цінової пропозиції. Аби залишити ціну на тролейбуси незмінною, представник фірми-переможця запропонував «додаткові послуги»: поставити запасні шини та поліпшити косметичний ремонт, пофарбувати тролейбуси дорогою фарбою.

Служба безпеки України у взаємодії з Державною казначейською службою призупинила перерахування коштів на рахунки комерційного підприємства до прийняття рішення в кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.