Садовий про шанси Львова провести «Євробачення-2017»: рішення буде політичним

Очільник міста розповів, за яких умов Львів може прийняти міжнародний пісенний конкурс.

65149
2 Липня 2016 10:26Новини

Мер Львова Андрій Садовий, який оцінив шанси Львова на проведення «Євробачення 2017», розповів, де, на його думку, відбудеться пісенний конкурс, йдеться у «Світському житті». Як відомо, за право приймати «Євробачення 2017» змагаються Львів, Одеса, Херсон, Дніпро та Київ, повідомляє ТСН.

«Я думаю, що рішення буде політичним. Яке рішення прийме президент, таке воно і буде. Ми до цього спокійно ставимося. Звичайно, що Львів має багато своїх переваг. Але вступати в конкуренцію в такий час дуже складно. Тому що, якщо не розуміють, тоді сорі», – пояснив Садовий. Також мер Львова розповів, як у місті захищатимуть від нападів представників ЛГБТ-спільнот, які часто приїжджають на конкурс «Євробачення», у випадку, якщо конкурс відбудеться таки у місті Лева.

«Ми завжди з повагою ставимося до людей, які з любов’ю приїжджають до Львова, які поважають наші усталені традиції, основи нашого міста. Якщо хтось хоче ходити і показувати себе в якійсь непристойний спосіб, звичайно, це не матиме підтримку. Я переконаний, що мудрі люди завжди роблять все мудро», – зауважив Садовий. Нагадаємо, у Мінкульті пояснили, як відбиратимуть місто під «Євробачення 2017». Місто, де відбудеться пісенний конкурс, буде назване 1 серпня.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.