Саакашвілі назвав осіб, які координують кампанію проти нього

Кампанію проти мене координує особисто Ігор Кононенко, і я точно це знаю. Він є головним бізнес-партнером Президента Порошенка і має охоронну компанію, яка під якимось приводом влилася в структуру СБУ.

Саакашвілі назвав осіб, які координують кампанію проти нього
25 Листопада 2017 20:38Новини

Про це заявив екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі в ефірі програми телеканалу ZIK.

«Спочатку влада фактично вкрала моє ім’я та прізвище, щоб назвати так само якогось алкоголіка з Оболоні. Потім на його ім’я зареєстрували партію, і так само вкрали назву нашої партії. Після цього позбавили мене громадянства, а згодом почали депортувати різних осіб, які якимось чином причетні до мене», – зазначив Саакашвілі.

Політик зауважив, що українська влада разом із грузинськими спецслужбами склали цілий список осіб, які можуть мати до нього та Грузії якесь відношення.

«Можу сказати, що подекуди до цього списку входять люди, яких я востаннє бачив близько 7-8 років тому. Це координує особисто Ігор Кононенко, і я точно це знаю. Він є головним бізнес-партнером Президента Порошенка і має охоронну компанію, яка під якимось приводом влилася в структуру СБУ», – заявив екс-президент Грузії.

Читайте також: Саакашвілі заявив, що депортацією громадян Грузії займався особисто Гелетей

Також він розповів, що одразу ж після того, як з України незаконно видворили грузин, в той же вечір викрали його водія з Одеси.

«Оскільки мого водія не можуть депортувати як інших, адже він громадянин України, то його сильно побили, і він досі лікується від струсу мозку. Це відбулося в той же вечір, коли викрали і депортували грузин. Таким чином вони моїм однодумцям посилають однозначні сигнали, щоб вони навіть близько до мене не наближалися», – певен Саакашвілі.

Він пояснив, що зараз Україна не може на запит грузинських спецслужб вислати його в Грузію, адже раніше саме писала велика роз’яснення, чому це є кримінальним переслідуванням. Тому влада спробує дочекатися,поки буде винесений вирок суду проти Саакашвілі в Грузії.

«Але у грузинської влади також є проблема з моєю депортацією. Адже, насправді, там дуже бояться отримати мене назад. Зараз в Грузії шалена ностальгія за часами мого правління, і це може підтвердити будь-який українець, який побував нещодавно в Грузії. Тому моє повернення не є найкращим варіантом для чинних грузинських політиків», – зазначив Міхеїл Саакашвілі.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.