Саакашвілі хоче, щоб Захід ввів санкції проти Порошенка

Екс-президент Грузії і лідер партії «Рух нових сил» Міхеїл Саакашвілі хоче, щоб Захід ввів санкції проти української влади, яка «не відбулася», та олігархів.

Саакашвілі хоче, щоб Захід ввів санкції проти Порошенка
1 Лютого 2018 16:20Новини

Таку заяву політик зробив у ефірі Радіо Свобода, повідомляє Gazeta.ua.

«Є багато людей в Україні, звичайних громадян, які страждають від корупції, від свавілля влади й олігархів, які говорять, що так, нам треба, щоб Захід ввів такі ж персональні санкції проти українських олігархів, проти української влади», – сказав Саакашвілі.

При цьому екс-глава Одеської обласної державної адміністрації не уточнив, наскільки «багато» таких охочих в Україні.

«Україна не може витримати такого низького зросту ВВП, Україна не може витримати такого рівня міграції освіченого і талановитого населення. Україна не може витримати абсолютно прогнилу корумповану адміністрацію і все, що з нею пов’язано», – заявив він.

Нагадаємо, що «Рух нових сил», лідером якого є Міхеіл Саакашвілі, збирає черговий марш у Києві. Марш збирають у неділю, 4 лютого.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.