Ryanair в Україні: Омелян уточнив терміни початку польотів лоукостера

За словами міністра, ірландська авіакомпанія розпочне польоти з України в кінці жовтня - початку листопада.

Ryanair в Україні: Омелян уточнив терміни початку польотів лоукостера
23 Лютого 2018 16:39Новини

Один з найбільших європейських лоукостерів – ірландська авіакомпанія Ryanair розпочне польоти з українських аеропортів наприкінці жовтня – на початку листопада цього року, заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян на прес-конференції. Про це пише УНІАН.

«До підписання угоди я нічого не можу коментувати. Можу сказати, що компанія розпочне свої польоти наприкінці жовтня – на початку листопада 2018 року», – додав Омелян.

Як повідомлялось, 13 лютого міністр інфраструктури України заявив, що авіакомпанія Ryanair розпочне польоти з українських аеропортів «Бориспіль» і «Львів» восени цього року. Він також зазначив, що офіційна презентація з відкритя маршрутів Ryanair буде в цьому або наступному місяці. Слова міністра підтвердив начальник юридичного департаменту з питань регулювання та законодавства Ryanair Юліуш Коморек, зазначивши, що на даний момент узгоджуються деталі угоди.

15 березня 2017 року ірландська авіакпанія Ryanair заявила про відкриття з 30 жовтня 2017 року 11 рейсів з Києва та Львова. 10 липня генеральний директор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін заявив, що в разі підписання контракту з лоукост-авіакомпанією Ryanair аеропорт щорічно буде недоотримувати 2 млрд грн. Він назвав договір з Ryanair фінансово невигідним для підприємства і відмовився підписувати його, поки не будуть враховані вимоги аеропорту.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.