Ryanair прийде в Україну за будь-яких обставин – Омелян

Ryanair буде в Україні за будь-яких обставин.

Ryanair прийде в Україну за будь-яких обставин - Омелян
11 Липня 2017 8:00Новини

На цьому наголосив міністр інфраструктури Володимир Омелян, оприлюднивши вимоги, що були поставлені перед гендиректором аеропорту «Бориспіль» при його призначенні на посаду та у зв’язку з його заявами щодо заходження в Україну Ryanair, на своїй сторінці у Facebook. Про це пише Укрінформ.

«Нагадую свої вимоги до керівника Борисполя, які я озвучив публічно 16 листопада 2016 року і він публічно з ними погодився. Навмисне роблю ці вимоги публічними. Так само і переможець повинен взяти на себе публічні зобов’язання, мати повну владу і можливість виконати заплановане, але і нести повну відповідальність за результати своєї роботи», – зазначив Омелян.

Він наголосив, що беззбиткова робота летовища залежить зовсім не від умов, на яких заходить в Україну лоукост «Ryanair» та починає співпрацю з аеропортом “Бориспіль», а у тому числі, від вирішення задач, які були поставлені перед новим керівником летовища.

Так, за словами міністра, протягом 6-місячного періоду новий гендиректор повинен:

– провести і результативно завершити переговори з авіакомпаніями-лоукостами і забезпечити виконання ними рейсів з вільних на сьогодні терміналів B або F;

– забезпечити рівний доступ до послуг і потужностям аеропорту з урахуванням частоти рейсів і обрунтованих запитів авіакомпаній.

Також, у «Борисполі» має бути наведений порядок і забезпечена прозорість щодо оренди в аеропорту і паркувальних місць.

Крім того, протягом року в «Борисполі» мають:

– вирішити питання з недобудованим паркінгом та забезпечити належний сервіс на приаеропортовій території;

– провести корпоратизацію аеропорту.

Протягом двох років в аеропорту мають забезпечити мінімум 40% надходжень до бюджету летовища від неавіаційних послуг.

«Можна довго пояснювати, чому «ні», а можна зробити, щоб було «так». Аеропорт Львова контракт з Ryanair підписав без жодних вмовлянь з боку Кабміну, бо чудово розуміє перспективу і планує європейське майбутнє», – підкреслив при цьому міністр.

Він також наголосив, що лоукост буде працювати в Україні, незалежно від супротива, який здійснюється щодо його заходу в Україну.

«Ryanair буде в Україні рано чи пізно. З цим міністром/директором аеропорту/МАУ чи без», – зазначив Омелян.

Як повідомлялося, сьогодні гендиректор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін заявив, що летовище може не підписати договір з Ryanair в тому випадку, якщо умови такого контракту будуть не вигідні Україні. Раніше Рябікін також заявив, що лоукост «Ryanair» може нанести збитки летовищу в розмірі 2 млрд грн на рік.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.