Руйнівник меморіалу Небесній сотні хоче повторити свій вчинок

Підозрюваний у вандалізмі на вул. Інститутській Юрій Чеканов заявив, що готовий повторити подібний злочин, але його взяли під варту.

Юрій Чеканов
7 Жовтня 2017 22:24Новини

Про це повідомив прокурор Київської міської прокуратури №6 Сергій Сказко, передає Depo.Київ з посиланням на УНІАН.

Подозреваемый в повреждении памятного знака героям Небесной сотни Юрий Чеканов заявил, что был готов снова совершить подобное преступление, если бы его не взяли под стражу. Как передает корреспондент УНІАН, об этом сообщил прокурор Киевской местной прокуратуры №6 Сергей Сказко после завершения судебного заседания по избранию Чеканову меры пресечения.

«Підозрюваний заявив, що діяв за власним розсудом, що зробив все правильно і що у випадку обрання іншого запобіжного заходу він вийде з суду і піде знову в те ж місце продовжувати свої дії», – розповів Сказко.

Відповідаючи на питання журналістів, чи варто призначити підозрюваному психіатричну експертизу з оглядом на його заяви, прокурор запевнив, що вона буде призначена, якщо під час судового розгляду виникнуть сумніви щодо психічного здоров’я чоловіка.

Також Сказко повідомив, що Чеканов має паспорт громадянина України з реєстрацією в Алчевську Луганської області, але фактично проживає в окупованому Севастополі.

Нагадаємо, напередодні суд обрав мірою запобіжного заходу для вандала, який 5 жовтня розтрощив монумент Героям Небесної Сотні у центрі Києва, утримання під вартою з можливістю внесення застави.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.