Розвідка повідомила про перекидання Росією військової техніки в окупований Донбас

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило про подальше забезпечення бойовиків Донбасу зброєю і технікою з Росії.

Розвідка повідомила про перекидання Росією військової техніки в окупований Донбас
26 Вересня 2016 18:44Новини

Як сказано в повідомленні ГУР в Facebook, в Харцизьк поставлено шість цистерн з паливно-мастильними матеріалами (300 тонн; чотири цистерни з дизельним паливом і дві з бензином), три танки Т-80, два бронеавтомобіля Тигр, два автомобіля зв’язку (на базі вантажівки Камаз), повідомляє Новое время.

Крім того, у напрямку Донецька і Амвросіївки зафіксовано переміщення змішаних колон військової техніки (50 одиниць, у тому числі три РСЗВ).

У свою чергу, на маріупольському напрямку в районі селища Октябрь переміщена снайперська група 100-ї окремої мотострілкової бригади 1 АК (Донецьк) ЗС РФ. Також проведена ротація передових підрозділів 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК ЗС РФ.

На донецькому напрямку у вищу ступінь бойової готовності приводився гаубичний самохідний дивізіон артилерійської окремої бригади (Донецьк) і передові підрозділи 11 окремого мотострілецького полку (Макіївка) 1 АК ЗС РФ.

В ГУР також повідомили, що російські керівники і співробітники ФСБ посилюють заходи «примусово-добровільної» мобілізації для доукомплектування підрозділів бойовиків.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.