Розлючені пасажири у Пустомитах перекрили залізничну колію

Через протест, вимушену зупинку зробив потяг «Трускавець-Львів» на станції Пустомити.

Розлючені пасажири у Пустомитах перекрили залізничну колію
8 Травня 2018 8:37Новини

7 травня, у Пустомитах, пасажири перекрили залізничну колію. Як інформує видання zaxid.net, люди вийшли на колії, та тимчасово зупинили залізничне сполучення, через регулярно переповнений залізничний електротранспорт.

Через протес вимушену зупинку здійснив потяг сполученням Трускавець-Львів, а в свою чергу, прес-центр Львівської залізниці, цинічно заявляє, що із потягами все гаразд, та не повинно було б виникати жодних проблем із посадкою:

«Це поїзд ЕПЛ-2Т. Ця модель вміщує понад 500 сидячих місць. Наразі на місці перебувають наші працівники, які з’ясовують обставини», – зазначив керівник прес-служби «Львівської залізниці» Андрій Везденко.

Добавимо, що це вже другий випадок блокування залізничних шляхів на Львівській залізниці, адже 27 квітня, пасажири потягу Львів-Мукачево вийшли на станції Скнилів у Львові та перекрили колії, протестуючи через недостатню кількість місць для пасажирів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.