Росія вводить світ в оману – Кучма

Вимоги Росії щодо змін Конституції є абсолютно неприйнятними, а вибори на Донбасі зараз провести неможливо.

Росія вводить світ в оману - Кучма
16 Вересня 2016 15:54Новини

Про це журналістам заявив представник України в Тристоронній контактній групі, другий президент Леонід Кучма, повідомляє Gazeta.ua.

«Росія любою ціною хоче провести вибори. І сказати: ми свої завдання виконали. Європа знімайте з нас санкції, нехай українці розбираються самі. Бо це їх територія» , – сказав він.

За словами Кучми, тоді Україна «отримає територію з 46 тисячами до зубів озброєних військ – більше ніж української армії» .

Вибори на Донбасі треба проводити після впевненості, що це українська територія, вважає він.

«Хто зі спостерігачів поїде у цій ситуації?» , – зауважив Кучма.

«Ті умови (щодо змін Конституції), які виставляє Росія, для України абсолютно неприйнятні. Ми не хоче мати якісь фейкові республіки на території України. Не буде безпеки – ні про що не можна говорити» , – заявив Кучма.

«Зараз у них нова ідея з’явилась – давайте разом працювати. Ми перестанемо тиждень стріляти. Захотіли тиждень не стріляти. 21-го у нас зустріч. Про що можна знову говорити? Це омана світової спільноти» , – сказав він.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.