Росія внесла Ільмі Умерова до списку терористів та екстремістів

Федеральна служба з фінансового моніторингу РФ зарахувала заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова до списку діючих терористів та екстремістів, повідомила його дочка Айше Умерова.

Росія внесла Ільмі Умерова до списку терористів та екстремістів
31 Грудня 2016 12:51Новини

«Ільмі Умерова включили до списку діючих терористів і екстремістів РФ: № 5826. Ось і пояснення вчорашньої ситуації з неможливістю виплати ними ж призначеного штрафу за нібито адмінпорушення», – заявила вона на своїй сторінці в Facebook. Про це пише Новое время.

Російське відомство внесло Умерова до переліку російських фізичних осіб, стосовно яких є відомості про їх причетність до екстремістської діяльності або тероризму, під номером 5826.

Окупаційна влада Криму звинуватила Умерова в публічних закликах до сепаратизму стосовно територіальної цілісності державних кордонів Росії. Приводом став виступ Умерова в Києві в ефірі кримськотатарського телеканалу ATR, де він говорив про необхідність повернення Криму під юрисдикцію України.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.