Росія в ООН не знайшла доказів діяльності «кримських українських диверсантів»

Посол України в ООН Володимир Єльченко поінформував, що напряму під час засідання Радбезу запитав Віталія Чуркіна, постійного представника Росії, чи є у нього докази атак українських диверсантів.

Росія в ООН не знайшла доказів діяльності «кримських українських диверсантів»
12 Серпня 2016 7:38Новини

«Ми добре знаємо, як працює російська військова і розвідувальна система, отже якщо ці докази є, то напевне вони є у російської делегації, і ми дуже просили б це все показати чи привести», — зауважив посол України в ООН. Відповіді на своє запитання Єльченко від Чуркіна так і не отримав, повідомляє Експрес з посиланням на 5 канал.

За словами посла України в ООН, майже усі виступаючі у Раді Безпеки ООН сказали те саме – їх не переконали. «Тобто вони не бачили доказів, не бачили підтвердження, отже вони вважають, що цілком можливо занепокоєність України є абсолютно обґрунтованою», – розповів дипломат.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.