Росія почала холодну війну, – Тимчук

Координатор групи Інформаційний спротив Дмитро Тимчук вважає, що починається нова холодна війна. Про це свідчать військові приготування РФ, бажання російської сторони розгорнути на території Білорусі велике військове з’єднання.

Росія почала холодну війну
27 Листопада 2016 22:46Новини

«По-моєму, лише сліпий не бачить, що ми можемо констатувати початок нової холодної війни. НАТО почав перекидати свої підрозділи на східні кордони Альянсу. Росія приступила до цього процесу раніше, насамперед сконцентрувавшись на прикордонних територіях з Україною», – сказав Тимчук, повідомляють Факти.

Він зазначив, що можна очікувати на залучення Росією всіх cоюзників у регіоні для того, щоб сформувати набір військових частин, здатних створювати ударні угруповання. При цьому Тимчук зауважив, що повномасштабне вторгнення Росії в Україну ми в жодному разі не маємо права виключати – створення тих же баз з російської сторони свідчить про те, що такий сценарій існує. А будь-яка армія повинна готуватися до найбільш масштабних загроз, якими б малоймовірними вони не були.

Нагадаємо, Росія у 2017-му планує перекинути в Білорусь у 80 разів більше солдатів і військової техніки, ніж у 2016 році.

Нещодавно екс-глава адміністрації президента РФ Сергій Іванов заявив про нову холодну війну з Америкою.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.