Російським військовим на Донбасі заборонили виходити «в люди» у камуфляжі

Військовим РФ заборонено виходити за межі військових частин на Донбасі у камуфляжі через ймовірність над ними самосуду з боку місцевих.

Російським військовим на Донбасі заборонили виходити «в люди» у камуфляжі
2 Січня 2017 14:03Новини

Командування 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ заборонило під час новорічних та Різдвяних свят виходити за межі військових частин у військовій формі одягу, повідомляє Главком.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

Серед місцевого населення тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей зростає обурення поведінкою у громадських місцях російських військовослужбовців, їхньою безпричинною агресією та застосуванням зброї, що призводить до загибелі і травмування цивільних осіб.

«У зв’язку з цим командуванням 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ заборонено у дні Новорічних та Різдвяних свят вихід за межі військових частин російським військовослужбовцям у військовій формі одягу з метою уникнення випадків самосуду над ними з боку цивільного населення», – йдеться в повідомленні.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.