Російський банк розповів про продаж української «дочки»

У російського банку ВТБ є чотири покупці на український БМ Банк.

Російський банк розповів про продаж української «дочки»
27 Лютого 2017 16:00Новини

Про це заявив журналістам глава групи ВТБ Андрій Костін, передають РИА Новости.

«У нас поки є 4 покупця на БМ Банк, вони зараз проводять due diligence. Думаю, що угода цілком реальна найближчим часом… Поки ведемо переговори. У нас є бенчмарк, ми б не хотіли нести додаткові збитки. Я думаю, що нам треба виходити. Ситуація з БМ Банком до кінця березня буде зрозуміла», – сказав Костін.

Відповідаючи на питання про потенційних набувачів, глава ВТБ сказав: «Це місцеві бізнесмени, українські пропозиції».

«Якщо не вийде, то будемо приєднувати його до банку ВТБ (ВТБ Україна – ред.) З ним складніше, він більше банк, там потрібно більше коштів для його придбання», – додав Костін.

Він зазначив, що Нацбанк України не перешкоджає проведенню операції. «Ми не бачимо якихось особливих ліній опору… Поки нам ніхто не заважає це робити, всупереч заявам деяких політиків», – сказав він.

У групи ВТБ працюють два дочірніх банки в Україні – ВТБ Банк (Україна) і БМ банк. Група шукає покупців на свої українські активи. В середині лютого Костін говорив, що процес переговорів про продаж українського бізнесу ВТБ йде «досить живенько», проте про терміни можливих угод говорити рано.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.