Російський актор відмовився грати російського найманця на Донбасі

Російський актор Олег Тактаров розповів в Facebook, що відмовився від пропозиції з Голлівуду зіграти російського сепаратиста, який воює в Україні.

Російський актор відмовився грати російського найманця на Донбасі
20 Лютого 2017 16:21Новини

Він навів опис ролі, з якого випливає, що передбачуваний персонаж — чоловік на ім’я Роман, в бойових діях відрізняється підступністю і жорстокістю. Розправившись з жителями мирного українського села, він з соратниками збиває американський літак і влаштовує погоню за трьома офіцерами Військово-морських сил, свідчить синопсис. Про таке повідомляє Світ мистецтва.

«Сподіваюся, доля пошле мені іншу роботу, щоб якось допомогти дітям, студентам, але грати це… Краще голодувати», — пише Тактаров.

Актор також зазначив, що відмовився від цієї ролі незважаючи на свої фінансові труднощі.

Тактаров — в минулому боєць змішаного стилю, нині знімається в кіно, в тому числі в Голлівуді. Зокрема, він зіграв військового Миколи Сарова в картині «Хижаки». Має громадянство США.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.